Firma Bilgileri
Alfabetik Sırala:
12,00 TL
KDV Hariç: 11,11 TL
organik galeta unuyla daha sağlıklı beslenin
13,50 TL
KDV Hariç: 12,50 TL
sağlıklı yaşamak ve zayıflamak için yeşil kahveyi tercik edin.
19,00 TL
KDV Hariç: 17,59 TL
Organik mısır ununu, et, tavuk, balık, sebze, çeşitli kızartma yemeklerinde, köfte hazırlıklarında karışım ve kaplama amacıyla kullanabilirsiniz.
3,50 TL
KDV Hariç: 3,24 TL
Acı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesiyle elde edilir. Yahniler, harçlar, soslar ve çorbalarda ve acı tat istenen tüm yemeklerde kullanılır.
3,50 TL
KDV Hariç: 3,24 TL
Çöreklerde,poğaçalarda,simitlerde ve ekmekte oldukça yaygın olarak kullanılan çörek otu aynı zamanda peynir türlerinin üzerine serpilerek ve salatalarda da kullanılabilir.
3,24 TL
KDV Hariç: 3,00 TL
Tropikal bölgelerde yetişir. Meyvesi yenir. Hindistan cevizi lifi elde edilir. Ayrıca beyaz tanecikler halinde kek ve pastayı süslemek ve tat katmak amacıyla da kullanılmaktadır.
3,00 TL
KDV Hariç: 2,78 TL
İsot, Şanlıurfa'ya özgü yetiştirilen bir biber türünün adıdır. Aynı zamanda Şanlıurfa ili ile özdeşleşmiş kurutulmuş bibere yörede verilen isimdir.
8,00 TL
KDV Hariç: 7,41 TL
Karabiber (Piper nigrum), çiçekli bitkilerden Piperaceae familyasına ait bitkilerin meyvelerinin kurutulup, baharat şeklinde kullanılmasıyla elde edilen toz şeklidir. Beyazbiber, yeşilbiber gibi çeşitleri de vardır. Kökeni Hindistan olmasına karşılık, tüm sıcak iklimlerde yetiştirilebilir.
2,00 TL
KDV Hariç: 1,85 TL
Karbonatı hamurlarınızı kabartmak ve mayalama işlerinde kullanabilirsiniz. Hamur işlerindeki en büyük yardımcınız olan karbonat aslında yüzlerce farklı şekilde kullanılabilir.
3,50 TL
KDV Hariç: 3,24 TL
Kekik kendine özgü kokusu ile tanınan çimenlik, tarla, orman kıyılarında ve çayırlarda görülen bitki türlerinin ortak adı. Soslarınızda ve etlerde kullanabilirsiniz.
1 2 > >>